شرایط و قوانین استفاده

عمومی

توجه داشته باشید کلیه محتوای فروشگاه اینترنتی سورنا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

قوانین مربوط به ثبت، پدازش و ارسال سفارشات

  • فروش محصولات هم به صورت حضوری و هم اینترنتی امکان پذیر می باشد و هزینه محصولات از طریق پرداخت آنلاین یا کارت به کارت اخذ می شود همچنین جهت رفاه حال مشتریان شهر اصفهان ارسال محصولات از طریق پیک امکان پذیر خواهد بود که عموما اسنپ پیک موتوری یا وانت تلفنی است که کرایه به عهده مشتری، درب منزل پرداخت میگردد.

  • فروش محصولات به سایر شهرستان ها به غیر از اصفهان توسط پست و باربری ارسال می شود که امکان انتخاب در هنگام ثبت سفارش وجود دارد و هزینه ی اسال به عهده مشتری خواهد بود و چنانچه در مسیر دچار آسیب شوند و یا تعداد آنها کم شوند و یا اشتباها به شهر دیگری ازسال شود مسئولیت آن به عهده عوامل باربری است و گلخانه در قبال آن مسئولیتی ندارد.

  • قبل از ثبت سفارش عکس و توضیحات محصولات را دقیق بررسی کنید و زمانی که خریدار پرداخت نهایی را انجام دهد به منزله ی تایید کمی و کیفی محصولات از جانب گیرنده می باشد.

  • محصولات ارسال شده به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود چون ممکن است گیاهان در مقصد توسط گیرنده یا در مسیر بازگشت دچار آسیب عمدی یا غیر عمدی شده باشند.

  • هزینه ارسال تمامی محصولات بعهده خریدار می باشد و به صورت پس کرایه یا پیش کرایه (بستگی به نوع پست و شرایط که انتخاب می کنید) اخذ می شود.

قوانین مربوط به خرید های عمده

جهت خرید به صورت عمده با تلفن 09908036278 تماس حاصل نمایید و قیمت و روش ارسال به صورت توافقی فی مابین طرفین تعیین می شود.